Page 1 of 1
Festivaler
Posted: Tue Aug 21, 2007 20:51
by davram bashere
Kunne ikke finne noen festivaltråd så jeg lager en her.
Er det noen her som har tenkt seg på Parken07? De solgte de siste billettene i går, men håper noen av dere kjøpte før det.
www.parkenfestivalen.no
Posted: Wed Aug 22, 2007 9:51
by Asphyxiate
Det var vel ikke den feteste headlininga jeg har set i mitt liv, men det er ihvertfall bedre enn den lokale festivalen her, Kraftfestivalen, som bare fikk tak i Morten Abel, Sven Betil Taube og To Rustne Herrer. Chris Cornell hadde dog vært gøy å ha fått sett
Posted: Wed Aug 22, 2007 20:19
by davram bashere
Når man bare slipper inn 12000 personer på to dager, er ikke budsjettet det helt store, men de klarer å få tak i en god del gode band. Med et budsjett rimelig langt under Hove, Quart og Øya så får man aldri de største bandene. Men Tungtvann har sin siste konsert der og med timbuktu blir fredagen knall. Og med CC Cowboys, the Ark og Chris Cornell er lørdagen rimelig heftig den også.
Posted: Thu Aug 23, 2007 15:56
by Lothar
Sommerfestivalen i Selbu\på Årsøya...<3
Posted: Mon Aug 27, 2007 10:47
by davram bashere
Har ikke hørt om den. Har det spilt noen kjente band der?
Posted: Tue Aug 28, 2007 14:05
by Lothar
Ja... Noe som minner meg på at jeg ikke fikk med meg Hellbillies i år

Posted: Tue Aug 28, 2007 19:06
by davram bashere
Dakar

. Ikke noe Hellbillies. Det var jo synd. Er det noen internasjonale band der? Og kan du nevne noen av de nasjonale?
Posted: Sat Sep 01, 2007 18:15
by Lothar
www.sommerfestivalen.no
EDIT
Ja, det var synd.